Jsem Snovač pospolitý a stavím ohromné hnízdní kolonie s až 300 hnízdy.
img

Sídlo firmy v Praze

Co je virtuální sídlo? Virtuální sídlo, jinak nazývané také virtuální kancelář nebo registrační adresa je místo, které klient uvádí jako svou oficiální adresu sídla zapsanou v obchodním rejstříku, živnostenském rejstříku nebo jiném rejstříku, ve kterém je subjekt zapsán. Každá firma či živnostník musí mít povinně sídlo na nějaké fyzické adrese, k čemuž je potřebný písemný souhlas vlastníka nemovitosti. Pokud nemáte vlastní či pronajatou nemovitost, anebo takovou nemovitost nechcete uvádět z různých důvodů, můžete využít naše virtuální sídlo.

Poskytujete sídlo i pro občanská sdružení a živnostníky?
Ano. Sídlo poskytujeme nejen pro firmy (s.r.o., a.s. aj.), ale i pro občanská sdružení, nadace, neziskové organizace a také pro živnostníky.
Je nemovitost ve vašem vlastnictví?
Pronajímaná nemovitost je od roku 2014 ve vlastnictví jednatele Weavernest s.r.o. Tím je zaručen stabilní dlouhodobý pronájem.
Co v případě kontrol z úřadů?
Vaše sídlo bude řádně označeno dle stanov zákona. Při případných kontrolách příslušné osoby informujeme, že máte u nás zřízené registrační sídlo, což je plně v souladu s platnou legislativou. Výhodou je, že vás nikdy žádná kontrola nepřekvapí neohlášeně.
Jak je to s doručovanou poštou?
Pokud vám přijde na adresu sídla pošta, budete o ní informováni SMS, či e-mailem. Na požádání klienta můžeme poštu nafotit/naskenovat, případně přeposlat na jinou adresu.
Kolik stojí přeposlání pošty?
Provádíme na žádost klienta. Cena za přeposlání pošty v rámci ČR: obyčejně za 99Kč vč. DPH, doporučeně 139Kč vč. DPH.
Kolik stojí skenování/nafocení pošty?
Provádíme na žádost klienta. Naskenovat/nafotit: 59Kč vč DPH (max. 20stran).
Jaké služby jsou součástí virtuálního sídla?
Součástí virtuálního sídla jsou tyto služby: označení nemovitosti/schránky obchodním jménem (názvem) klienta, notifikace o přijaté poště SMS či e-mailem, přebírání a úschova přijaté pošty.
Kdy platím za sídlo?
První platbu za sídlo hradíte při podpisu smlouvy na celé období předplatného, které si sami zvolíte. Další platby jsou prováděny na základě faktury po uplynutí zaplaceného předplatného.

Sídlo firmy v Praze levně

Poskytování virtuálního sídla je placená služba, která nabízí velkou výhodu – lukrativní adresu pro společnost či živnost, a to za velice nízké náklady. Jsou obory podnikání, pro které není adresa sídla tolik důležitá, pro velkou spoustu podnikatelů však může být adresa doslova zásadní, když největší kupní síla je v hlavním městě a tam taky hledají zákazníci své dodavatele nejčastěji. Adresa vašeho sídla může tedy mít v jistých případech vliv na samotné uzavření obchodu. Při výběru poskytovatele služby virtuálního sídla byste si měli dát pozor na nezvykle nízké ceny, které mohou být spojeny s riziky vedlejších nákladů a taky je časté, že poskytovatel není vlastníkem sídla, ale sám si jej pronajímá. Zanikne-li mu smlouva, mohou zaniknout i vaše nájemní práva.
Na virtuální sídlo vynaložíte velice nízké měsíční náklady v porovnání s pronájmem kanceláře v Praze. Sídlo na lukrativní adrese v Praze však bude na vaše klienty působit důvěryhodněji a zároveň zvýší prestiž vaší firmy. Adresa našeho virtuálního sídla, se nachází na lukrativním místě na známé ulici Budějovická. V neposlední řadě musíme zmínit to, že v rámci využívání služby virtuálního sídla oddělíte svůj osobní život od toho pracovního. Nikdo vás nebude doma obtěžovat.
Je důležité vybrat si správnou adresu sídla, neboť dnes již tuto službu poskytuje kdekdo. Nezapomeňte tedy na důkladný výběr spolehlivého partnera. Sklep, sklad nebo sídlo v panelovém domě nemusí být to pravé ořechové. Náš prostor se nachází v přízemí činžovního domu, má cca 30m2, je světlý a má kompletní sociální zařízení.
 

Pro koho je virtuální sídlo výhodné?

  • start-upy, které nechtějí plýtvat finančními prostředky
  • e-shopy
  • podnikání, ke kterému stačí jen počítač (marketéři, copywriteři, překladatelé, architekti, účetní, programátoři aj.).
  • podnikatelé, kteří tráví spoustu času v zahraničí a zahraniční klienti

Virtuální Sídlo firmy v Praze

Víte, že při zakládání firmy či živnosti je potřeba mít registrační sídlo. Toto sídlo se zapisuje do obchodního či živnostenského rejstříku České republiky. Můžete uvádět sídlo firmy, kde je vaše společnost aktuálně v pronájmu. Při každé změně pronájmu se ale musí provést i změna sídla. Z tohoto důvodu je lepší mít stabilní sídlo firmy, které se nemění při stěhování společnosti. Dává tedy smysl zaregistrovat si u nás levné virtuální sídlo, které si můžete dovolit držet stabilně, a to takřka za stokorunový poplatek měsíčně.
Veškerá korespondence přicházející na sídlo firmy (virtuální sídlo firmy) se uchovává. Následně se z virtuálního sídla firmy přeposílá/oznamuje dohodnutou formou.
Obliba virtuálního sídla roste nejen u podnikatelů, občanských sdružení, ale také živnostníků. Přináší jim řadu výhod a úspor finančních prostředků. Naučili se šetřit na správných místech a svůj byznys a aktivity neustále rozvíjejí.
Sídlo firmy Praha

Nejen sídlo, tedy adresa je důležitá pro vaši firmu, ale i její název. Najít správný název není vůbec jednoduché a přitom jméno firmy je jedním z faktorů rozhodujícím o úspěchu vašeho podnikání. Obchodní jméno nemá jen právní, ale také marketingový význam. Několik rad, které by vám mohly pomoci: 1. nevybírejte název, který je příliš složité vyslovit, 2. váš byznys se může časem vyvíjet, nebylo by moudré mít tedy příliš svazující název. Např. jméno „Amazon“ poskytuje širší možnosti než „Jeff Bezos knihy“, 3. zkontrolujte, že stejný nebo příliš podobný název již někdo nevyužívá, 4. název by neměl být nudný a měli byste na něj být pyšní vy i zaměstnanci, když jej budete sdělovat, 5. pomoci může zpětná vazba- oslovte známé, či potenciální klienty, co si myslí o vaši volbě, 6. existují stránky, které pomohou s vygenerováním názvů, nechte se inspirovat, 7. s názvem byste měli být spokojeni a vybrat jej tak, abyste na firmu byli pyšní a rádi její jméno prezentovali. Může se objevit na vizitkách, letácích.